لایک شد
شما قبلا لایک کرده اید

معاونت پشتیبانی شركت حفاری و اكتشاف انرژی گستر پارس با توجه به پیشینه چندین ساله شركت حفاری واكتشاف انرژی گستر پارس در زمینه حفاری چاههای نفت و گاز وخدمات پشتیبانی-عمرانی در پروژه­های مختلف و خصوصا صنعت نفت و در راستای پیشبرد اهداف سازمان، مسئولیت انجام عملیات و سرویس دهی مناسب به سایر واحدهای سازمان و پروژه های در حال اجرا را دارد.

معاونت پشتیبانی شامل واحدهای زیر میباشد.

پایگاه پشتیبانی:

این پایگاه به مساحت حدود 12 هكتار در شهرستان حمیدیه واقع شده است كه شامل تعمیرگاههای تخصصی برق، مكانیك،‌ كیسینگ، وایر لاین، ابزار دقیق، جوشكاری و ...، ساختمانهای اداری و استراحتگاه به همراه كلیه تاسیسات زیربنایی جهت پرسنل شركت می باشد.

انبارها:

انبارهای مركزی شركت كه در پایگاه پشتیبانی مستقر شده اند به مساحت 4500 متر مربع سوله و 15000 متر مربع فضای باز به عنوان Pip yard كه دارای سیستم متمركز انبارداری بوده و انباركهای مستقر در دكلهای حفاری جهت سفارش و درخواست كالا، تحویل اجناس و ... زیر مجموعه آن است.

واحد ترابری:

مسئولیت این واحد تامین ماشین آلات سبك و سنگین مورد نیاز بوده كه شامل: خودروهای  سواری، مینی بوس، جرثقیل، لیفتراك، تانكر آب، تریلی و كمرشكن و ... جهت جابجایی پرسنل، تجهیزات و دكلها مورد استفاده قرار میگیرند.

واحد خدمات اردوگاهی:

مسئولیت این واحد ارائه خدمات اردوگاهی و تامین وعده های غذایی پرسنل دكلها میباشد.

واحد سوخت :

مسئولیت تامین سوخت مورد نیاز دكلهای حفاری در اقصا نقاط كشور میباشد.

واحد حفاظت فیزیكی:

استقرار سیستم حفاظت فیزیكی متمركز دركلیه دكلها و اماكن سازمان جهت حفاظت و حراست از اموال و دارائی های شركت.