لایک شد
شما قبلا لایک کرده اید

فعالیت های شرکت انرژی گستر پارس

حفاری

معاونت حفاری شركت حفاری و اكتشاف انرژی گستر پارس نقش تعیین كننده ای در انجام عملیات حفاری و تكمیل چاههای نفت و گاز با بهترین كیفیت و در زمان تعیین شده را دارا می باشد كه جهت نیل به این هدف و با دارا بودن واحدهای تحت سرپرستی خود و تجهیزات و ماشین آلات مربوطه بصورت مستمر و بدون وقفه عملیات حفاری را انجام می دهد. 

فنی و مهندسی

مسئولیت اصلی معاونت فنی و مهندسی شركت حفاری و اكتشاف انرژی گستر پارس عبارت است از انجام کلیه امور طراحی، مهندسی، مشاوره و نظارت بر حسن انجام آنها در خصوص پروژه های اكتشافی ، مهندسی مخزن ، تكنولوژی چاه، مهندسی بهره‌برداری و سرویسهای فنی حفاری و همچنین كلیه امور مربوط به ساخت و سازهای پروژه‌های حفاری و اکتشاف از قبیل ساخت جاده های دسترسی ، سلر ، خطوط انتقال آب می باشد.&nb...

پشتیبانی

معاونت پشتیبانی شركت حفاری و اكتشاف انرژی گستر پارس با توجه به پیشینه چندین ساله شركت حفاری واكتشاف انرژی گستر پارس در زمینه حفاری چاههای نفت و گاز وخدمات پشتیبانی-عمرانی در پروژه­های مختلف و خصوصا صنعت نفت و در راستای پیشبرد اهداف سازمان، مسئولیت انجام عملیات و سرویس دهی مناسب به سایر واحدهای سازمان و پروژه های در حال اجرا را دارد.

بازرگانی و تدارکات

معاونت بازرگانی و تدارکات شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس در جهت تحقق اهداف و سیاست‌‌های شرکت، متصدی کلیه امور در زمینه تامین کالا و خدمات مورد نیاز شرکت و پروژه‌های جاری می‌باشد. در این راستا با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب و آشنا به اصول، مقررات و قوانین تجاری کشور و بین‌الملل ، از کلیه منابع معتبر داخلی و خارجی جهت دستیابی به این مهم استفاده می‌...

اکتشاف و لرزه نگاری

واحد اکتشاف و لرزه‌نگاری شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس با تهیه و تنظیم نقشه‌های زمین شناسی در مقیاس‌های مختلف و گردآوری، پردازش و تفسیر داده‌های حاصل از مطالعات سطحی و زیرسطحی نظیر خطوط لرزه‌ای و چاه‌ها به کمک تجهیزات و نرم‌افزارهای علوم زمین در جهت اهداف شرکت فعالیت می‌نماید.